Technika

Garážová vrata reprezentují Váš autoservis

Chcete si pořídit garážová vrata, ale nevíte od jakého výrobce? Nabídka dnešního trhu je velmi rozmanitá, tak podle čeho si vybrat?
Dejte na kvalitu a renomé. Vyberte si garážová vrata Lomax.

V ČR jsme největším výrobcem garážových vrat, předokenních rolet, plotů a bran. Díky důvěře, se kterou se k nám naši zákazníci vracejí, můžeme tvrdit, že jsme jedni z předních výrobců na českém trhu.
Podle systému otevírání, materiálového zpracování a komfortu otevírání, nabízíme garážová vrata rolovací, sekční vrata, posuvná vrata a průmyslová vrata.

Proč právě garážová vrata Lomax?
Vyrábíme vrata s největší pečlivostí a bereme na zřetel Vaši bezpečnost. Vypracujeme Vám návrh i cenovou nabídku zcela zdarma.
Garážová vrata plní funkci nejen praktickou, ale také estetickou, právě proto dáváme na výběr z široké škály imitací dřeva z více jak 2500barev. Dále můžete vybírat ze 4 základních motivů prolisů.
Jako jediní vyrábíme vrata přímo na míru, přesně dle Vašich požadavků.Vždy máme dostupné náhradní díly a libovolně kombinujeme barvy, nerezové doplňky a typy prolisů. V případě použití motorů u garážových vrat, je samozřejmostí dálkové ovládání.

Moderní ploty a brány
V našem sortimentu naleznete také moderní ploty a brány, které vždy vyrábíme přesně na míru.
Jistě si z naší nabídky vyberete, díky originálnímu designu. Oceníte nejen jejich estetickou stránku, ale také bezúdržbovost, kterou přinášejí. S jejich pomocí vkusně ozvláštníte váš dům či pozemek.

Předpokladem kvalitních výrobků je specializovaný tým odborných pracovníků a využití nejmodernější techniky. Naši dodavatelé jsou pouze firmy s garancí kvality.
Našim cílem je poskytnout produkty dle Vašich představ a potřeb. Pružně reagujeme, dodáváme a montujeme naše výrobky dle Vašich požadavků. Na naše výrobky poskytujeme záruku 10let.

Zanechte komentář