Sháníte dodávku, ale jen nárazově? Víme, jak vybrat půjčovnu!

Většina lidí potřebuje dodávku jen zřídkakdy. To ovšem neznamená, že se čas od času nenajde příležitost, kdy užitkové vozidlo přijde vhod. Příkladem budiž stěhování většího kusu nábytku, přeprava stavebního materiálu či jiných věcí, které by se do úložného prostoru v „osobáku“ nevešly. Pokud vás čeká podobná akce, v rámci které se bez dodávky neobejdete, vydejte se do půjčovny. Zapůjčení dodávky se nebojte – budete-li se řídit následujícími doporučeními, zaručeně nešlápnete vedle. Jak správně vybrat půjčovnu dodávek? Zapůjčení dodávky nepředstavuje žádný větší problémy. Půjčoven je jako hub po dešti a v posledních letech se jejich kvalita výrazně zvýšila. Snížila se cenová hladina pronájmu a zlepšila kvalita služeb. Půjčovny se snaží o maximální vstřícnost a šetří zákazníkům čas i v souvislosti s administrativní stránkou. V podstatě stačí, když do půjčovny dorazíte s občanským průkazem a řidičským průkazem (podnikatelé pak s živnostenským listem nebo výpisem z obchodního rejstříku), složíte vratnou kauci a můžete vyrazit na cesty. Vraťme se však k otázce, která zazněla v úvodu. Při výběru půjčovny buďte obezřetní a dejte si pozor na následující:
  • půjčovna by měla disponovat větším vozovým parkem – vyberte si dodávku, kterou opravdu potřebujete a nedělejte kompromisy
  • užitkové vozy musí být v perfektním technickém stavu
  • v ceně by měly být zahrnuty najeté kilometry, dálniční poplatky, pojištění odpovědnosti a silniční daň
  • je dobré, když půjčovna nabízí přistavení vozidla na smluveném místě
  • vyžadujte nonstop asistenční službu, na kterou se můžete obrátit v případě potíží
Pokud neznáte žádnou půjčovnu užitkových vozů, která splňuje výše uvedené body, zamiřte na www.dodavky.cz. Renomovaná půjčovna stoprocentně odpovídá všem požadavkům a navíc vám zdarma zapůjčí GPS.

Publikováno: 15. 01. 2016 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Pronájem aut a dodávek

Autor: Jirka Maloň

Tagy: jak vybrat půjčovnu dodávek