Jak vám může pomoct servis karavanů a obytných aut?

Pořídili jste si starší přívěs či obytný vůz a chcete ho dát „do latě“? Anebo se jen na vašem stále ještě novém karavanu podepsal zub času dříve, než jste to čekali? Ať už je to jakkoliv, poohlédněte se po kvalitním servisu. Profesionálové si poradí se vším, co souvisí s vylepšením stávajícího stavu (tzn. dodatečnou instalací výbavy), pravidelnou údržbou servisem a opravami poškozených částí.

Udělejte z karavanu superkaravan

Většina lidí má za to, že se v servisu řeší pouze údržba a opravy, ale ve skutečnosti tvoří podstatnou část klientely karavanisté, kteří si neví rady s instalací příslušenství a doplňků. Na servis karavanů se můžete obrátit ohledně montáže markýzy, instalace držáků na kola nebo televizní antény. Anebo když si pořídíte dodatečnou klimatizaci či topení. V případě potřeby vám samozřejmě servis vyjde vstříc i s opravo a vylepšením takřka libovolného vybavení interiéru.

Když se porouchá, potřebuje opravit

Porouchat se může cokoliv – od chladničky až po celou elektroinstalaci. Profesionální servis karavanů si poradí s jakýmkoliv problémem a pokud nejde o „totálku“, uvede karavan do top stavu i po nehodě. A navrch za vás vyřídí veškerou administrativu ohledně pojistné události.

Věřili byste, že toto je stejný karavan jako na úvodní fotce? Po těžké nehodě ho probrali zpět k životu borci z BURIMEXU. | Foto: karavany.burimex.cz

I karavan potřebuje údržbu a servis

Chcete-li svůj obytňák či přívěs udržet v dobré kondici, nezpochybňujte význam pravidelné údržby a servisu opotřebovaných částí. K nejčastěji prováděným servisním úkonům patří výměny rozvodů elektřiny a vody, kontroly netěsností a případná výměna těsnění či údržba často opomíjeného brzdného systému. A na který servis karavanů se obrátit? Čtěte nezávislé recenze a hodnocení zákazníků. Anebo jděte najisto do BURIMEXU, kde si poradí i těžce havarovaným karavanem.

Publikováno: 31. 03. 2019

Kategorie: Opravy a údržba

Autor: Alena Zlatoňová

Tagy: jak opravit karavan | servis karavanů