Aby čištění s tlakovou myčkou bylo ještě jednodušší!

Už je tomu dávno, co odzvonilo kýblům s houbou a vytváření tryskového proudu pomocí přiložení palce na vytékající vodu z hadice. Pokud jste milovníkem či milovnicí dobře vyčištěného auta, pravděpodobně jste již objevili „kouzlo“ tlakové myčky, která při svém „příchodu na svět“ rozhodně veškeré dosavadní domácí prostředky předčila. Ale tento malý zázrak se stále vyvíjí a v současné chvíli jej můžete využít doma víceméně na všechno. Tajemstvím je ale nastavení správné trysky a tlaku ke každému materiálu a věci. Existují ale i tlakové myčky, které díky mobilní aplikaci poznáte dokonale a budete vědět, jak s nimi co možná nej efektivněji pracovat.

Kärcher K 5 Power Control pracuje s tlakem až 145 barů, nad kterými budete mít díky chytré aplikaci v telefonu ještě lepší kontrolu. Snadno s ní s příslušným tlakem můžete umýt auto, motorku, kolo, ale i očistit dlažbu okolo domu, fasádu, kamennou zídku, chodníčky na zahradě, nebo dokonce dřevěnou verandu. Když si nebudete vědět rady s úrovní tlaku, pomůže vám chytrá aplikace Kärcher Home & Garden ve vašem telefonu, ve které najdete praktické tipy, triky a možnosti nastavení při čištění v různých situacích a na různých objektech a površích. Pomůže vám i s prvním nastavením myčky i následnou údržbou.

Tlaková myčka je vybavena vysokotlakou pistolí G 160 Q Power Control a rotační tryskou. Mezi další vybavení patří čisticí systém Plug 'n' Clean pro rychlou a čistou výměnu čisticího prostředku, vysoce kvalitní hliníková teleskopická rukojeť pro pohodlnou přepravu a skladování, systém Quick Connect pro snadné a časově úsporné připojení a odpojení vysokotlaké hadice a pistole, parkovací polohu a snadno přístupné příslušenství.

Více informací o pomocnících Kärcher naleznete na www.karcher.cz.

Publikováno: 06. 05. 2022

Kategorie: Technika

Autor: Alena Zlatoňová