Autodíly SKV Germany nyní najdete v katalogu TecDoc!

Sehnat kvalitní a přitom levné náhradní díly není tak snadné, jak se na první pohled jeví. Výrobců jsou mraky a všichni slibují to samé. Jen málokdo však nakonec dostojí slibům a nabídne optimální poměr ceny a kvality. V případě značkových neoriginálních dílů SKV Germany však vedle nešlápnete. Nejde o žádnou „rychlokvašku“ - výrobce je na trhu 16 let a náhradní díly nyní najdete po boku dalších renomovaných výrobců v prestižní databázi TecDoc.

Co byste měli vědět o TecDoc?

TecDoc je největší databáze náhradních dílů. Její obsah spravují stovky odborníků a průběžně do ní přidávají nové výrobky, které odpovídají přísným kritériím na kvalitu. Nyní se v katalogu nachází více než 5 milionů náhradních dílů pro více než 113 tisíc automobilů. TecDoc je k dispozici ve 29 světových jazycích a samozřejmě nechybí ani česká verze. Aktualizace katalogu probíhá min. jednou za tři měsíce. Za katalogem TecDoc stojí společnost TecAlliance GmbH. Databázi využívá množství softwarových produktů, a to především na evropském trhu. Úspěšně však expanduje také na další světové trhy.

Proč vsadit právě na náhradní díly od SKV Germany?

Garancí kvality náhradních dílů je již samotné zařazení do databáze TecDoc. Navzdory tomu ve vás může začít hlodat onen pověstný červíček pochybností. Jak to, že jsou autodíly velmi levné? Odpověď je naprosto logická. Výrobce si může nízké ceny dovolit, protože neinvestuje vysoké částky do marketingu a tvorby prodejní sítě. Hlavním prodejním kanálem je internet a díky efektivní logistice dochází k omezení provozních nákladů na minimum. Což je důvod, proč jsou náhradní díly levné a přesto kvalitní. Pod značkou SKV Germany najdete zejména technologické a elektrické autodíly – čidla, EGR ventily, zapalovací cívky, lambda sondy, škrtící klapky a množství dalších dílů.

Publikováno: 23. 04. 2016 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Náhradní díly

Autor: Jirka Maloň