Použité pneumatiky místo nových

Plánujete obměnu pneumatik, nemáte však dostatek finančních prostředků na nové? Potom vyzkoušejte použité pneu, jež volí velká spousta lidí. Ekonomicky dostupná varianta, která musí být spojena s kvalitou výsledného produktu. Vyvarovat byste se proto měli pochybným prodejcům nabízejícím letité pneumatiky v nevhodném stavu, s nimiž nanejvýše ohrožujete vlastní život. Není to ale jen peněžní úspora, s níž se vás chceme seznámit.

Pneuservis Praha a nízké ceny za pneumatiky

Hledáte-li použité pneumatiky, avšak ty procházející důkladnou kontrolou, nastolí vám své profesionální služby společnost Pneu Praha s.r.o. Odborný subjekt zabývající se dovozem precizně vybíraných pneu, jež vám dle opotřebení poslouží na stovky dalších kilometrů. Bohaté skladové zásoby čítající více, jak 5 000 ks a pokrývající naprosto všechny rozměry kol. · Menší velikosti 13“, 14“ a 15“ · Větší velikosti 16“, 17“, 18“ a 19“ Jde o použité pneu dovezené z Německa, Švýcarska a Rakouska, u nichž máte záruku kvality a dobrého technického stavu. Ten vyhovuje podmínkám na silničních komunikacích. Oproti novým pneumatikám mají ty použité menší vzorek, tudíž kratší životnost, kterou dohání jejich nízké pořizovací náklady.

Vsaďte na použité pneu a disky kol

Vyžadujete-li kromě nákupu také plnohodnotné služby spojené s rychlou a levnou výměnou, obraťte na zmíněný pneuservis Praha, jež vám bude nápomocen ve všech ohledech. Ať už jde o osobní automobily, vozidla 4x4 nebo užitkové vozy. V rámci pneu jsou nabízeny procesy nejrůznějšího typu, od výměny, po lepení a jiné typy oprav. Zaměřte se na prodej použitých pneumatik, které vám mohou ušetřit peníze a zajistit stejně kvalitní jízdní vlastnosti. Popřípadě vsaďte na ty nové, s jejichž výběrem vám pomůže firma Pneu Praha s.r.o. Dlouhodobý specialista s osobním přístupem k zákazníkovi.

Publikováno: 01. 07. 2015

Kategorie: Náhradní díly

Autor: Zdeňka Přemyslová