Nové vozy Renault předčí vaše očekávání

Pokud si chcete pořídit nový automobil, dost možná budete mít celkem obtížnou práci s výběrem. Dnešní nabídka na trhu je totiž dosti rozsáhlá, nejen s ohledem na množství značek, ale i modelů, motorizace a výbavy. Záleží také na tom, jaké máte osobní požadavky, přes které prostě lidově řečeno "nejede vlak" a jakým způsobem vnímáte tu či onu značku. To totiž hraje při výběru skutečně podstatnou roli... Pokud chcete mít z nového auta opravdovou dlouholetou radost, dobře si jeho výběr promyslete - musí být praktické pro celou rodinu, musíte se v něm cítit skvěle. A jízdní vlastnosti jsou také velmi důležité. Možná vás zaujme některý automobil značky Renault. Tato automobilka, původem ze sladké Francie, má za sebou dlouholetou historii a aktuální nabídka modelů rozhodně stojí za pozornost! Automobil od firmy Renault vždy vynikal tím, že jeho řidiči se cítili při řízení naprosto pohodlně a precizně sladěný byl i celý design vozu. Renault jako první také přinášel novinky, které řízení vozu zjednodušily a přinesly maximální uživatelský komfort. Atraktivní je určitě i dnešní nabídka, kterou se právě chystáme představit – následující modely nás zaujaly nejvíce.

Renault Twingo

Ideální pro pohyb ve městě, skvěle se s ním parkuje - poloměr otáčení necelých devět metrů značí, že se s ním bude na jedničku manévrovat i ve stísněnějších prostorách. Kratší kapota pak dává řidiči výtečný přehled. Jak se říká, neunikne ani myška! Twingo je skutečná štika ve světě automobilů, nabízí úspornější verze motorů Sce 70 či Energy Tce 90, které přesto garantují dostačující výkon. Žasnout budete hlavně nad tím, jaký tento model Renaultu nabízí prostor pro zavazadla. Takřka tisíc litrů jen pro Vaše potřeby, celková úložná plocha má po sklopení sedadel přes dva metry na délku! Sem se prostě vejde téměř všechno!

Mégané GT

Mégané GT je elegán, který nabízí skvělé sportovní vyžití. Řízení si zažijete prakticky obratem, moderní technologie vás nikdy nenechají na holičkách. Dotyková obrazovka, systém Multi-Sense, který umožní bleskově nastavit jízdní režim vozu. Co více si přát? Model propracovaný doslova do puntíku - za volantem se budete cítit bezpečně a sebejistě nejen na křižovatkách ve městě, ale i na okreskách mimo centrum města.

Kadjar

Model Kadjar s pohonem všech čtyř kol, robustním provedením a zadním outdoorovým spojlerem vás nenechá na holičkách ani v terénu, který na první pohled připomíná oraniště. Jistě vás potěší nízká spotřeba paliva a také důraz na bezpečnost - tempomat s prvkem omezovače rychlosti a systém, který zabezpečí snadné a efektivní zaparkování - to jsou jen malé střípky z celé plejády skvělé výbavy tohoto modelu. Vybrali jsme tři zajímavé kandidáty, vězte ale, že nabídka automobilky Renault je podstatně širší. Nejde se i něco pro nejnáročnější - přímý následovník modelu Laguna, který nese název Talisman. Nechte si doporučit vhodný automobil od renomovaných prodejců z Renault Retail Group CZ (Renault Praha Zličín). Diagnostika na počkání, kontroly, mechanické opravy (včetně těch pozáručních) a další služby včetně montáže autodoplňků – to vše nabízí Ranualt Reail Group CZ pod jednou střechou. Pokud budete potřebovat náhradní díly, dostanete je v rekordně krátkém čase - žádná oprava tu totiž netrvá déle, než je nezbytně nutné.

Díky atraktivnímu financování si může nového "Renaulta" dovolit každý

Renault Praha Zličín nabízí i atraktivní leasing, díky němuž jsou vozy této francouzské značky dostupné úplně pro každého. Stačí se porozhlédnout na webu www.rpz.cz nebo navštívit kamennou pobočku na Praze 5.

Publikováno: 29. 05. 2016

Kategorie: Automobily

Autor: Jirka Maloň