Vozy nejvyšší kvality jen u autopůjčovny Praha

Potřebujete akutně automobil, který uspokojí všechna vaše očekávání? Přitom si nechcete kupovat vlastní? Nebo je váš vůz porouchaný a potřebujete nutně odvoz? V tom případě je pro vás autopůjčovna Praha perfektním řešením. Je nám jedno, jestli budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po EU. Naším hlavním cílem je spokojený klient, tedy vaše osoba. Vyhovíme každému a to po 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Praze.

Vozový park pro opravdu náročné

Je nám jasné, že každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Proto je náš vozový park skutečně výborně zásoben. Díky tomu si z našich vozů vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme jak vozy například pro rodinné výlety, tak i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit kupříkladu na pánskou jízdu. V nabídce nechybí samozřejmě ani luxusnější vozidla – třeba zrovna pro firemní reprezentaci. Všechny modely jsou k dispozici s manuální i automatickou převodovkou podle vaší potřeby.

Proč zvolit právě nás?

Technický stav našich vozidel je 100% a náš tým vám za něj plně ručí. S námi taky nečekejte žádné skryté poplatky. Vše s vámi probereme jasně a stručně. V ceně pronájmu jsou i kompletní asistenční služby a můžete si sjednat i 0% spoluúčast. Máme bohaté reference a zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi.

Jak na to s konkrétním pronájmem?

Podmínky zapůjčení vozidla od naší autopůjčovny vás bezpochyby mile překvapí svou jednoduchostí a vstřícností. Stačí vám alespoň dvouleté zkušenosti s řízením vozidel, minimální věk 21 let spolu s občanským a řidičským průkazem. Ty nám oba předložíte během sjednávání vašeho pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

Co se ještě může hodit

Pokud potřebujete náš vůz na delší čas, dá se sjednat také poměrně oblíbený operativní leasing. Vozidla jsou určena k cestování po České republice i celém území EU. Stačí se s námi předem domluvit. Uvedené ceny platí pro veřejnost a naše smluvní partnery, ne pro pojišťovny. Jak nájem, tak i kauce se platí před samotným vypůjčením. Zamezujeme tak potížím některých klientů s placením. Kauce je vratná při vrácení vozidla. Podnikatel potřebuje k pronájmu navíc výpis z obchodního rejstříku.

Pro další informace?

Jakékoli další dotazy vám pracovníci autopůjčovny Praha rádi zodpoví na mailu info@autopujcovnapraha.net.

Publikováno: 04. 11. 2019

Kategorie: Pronájem aut a dodávek

Autor: Alena Zlatoňová