Vysokozdvižný vozík je každodenním pomocníkem

Jsou to především průmyslové haly, stavebniny a podobné provozy, kde nachází vysokozdvižný vozík značné upotřebení. Motorový pomocník určený primárně k převážení těžších předmětů z místa na místo, včetně možnosti ukládání do výšek. Moderní nástroj, s nímž konkrétní pracovníci šetří hlavně síly a drahocenný čas. Vysokozdvižný vozík díky svému širokému použití nabývá všemožných podob. Ať už je to klasický stroj s vidlemi vepředu, tak boční vysokozdvižný vozík, jehož užití se tím pádem značně rozšiřuje.

Vysokozdvižné vozíky Desta

Manipulační techniku tohoto typu lze samozřejmě rozlišovat na základě nejrůznějších technických parametrů. Od velikosti, výkonu, až po nosnost nebo druh pohonu. Z tohoto pohledu se nabízí tyto verze provedení. · Benzinový vysokozdvižný vozík · Naftový vysokozdvižný vozík · Plynový vysokozdvižný vozík · Elektrický vysokozdvižný vozík Profesionální manipulační technika, v rámci níž byste neměli opomíjet ani na kvalitní servisní zázemí.

Servis vysokozdvižných vozíků

Nežli se vůbec pustíte do nákupu nové techniky, nezapomínejte na kurz na vysokozdvižný vozík, který vás naučí stroj lehce ovládat a využít jeho potenciál. Přijde-li na přetřes jakákoliv oprava, vězte, že u známých a spolehlivých značek nebudete mít s čímkoliv problém. Důkazem toho je určitě Desta, Jungheinrich a další.

Použitý vysokozdvižný vozík

Nedisponujete-li dostatečným množstvím finančních prostředků pro nákup nového zařízení, nezoufejte. Jsou tu totiž vysokozdvižné vozíky bazar. Řešení, s nímž ušetříte spoustu peněz a i přes konkrétní opotřebení stroje získáte manipulační techniku ve špičkovém technickém stavu s dlouhou životností. Nepodceňujte přínos vysokozdvižných vozíků a zainvestujte do techniky, která vám přinese hromadu užitku a pomůže s těžkými náklady. Stačí si pouze vybrat z bezpočtu odlišných modelů.

Publikováno: 09. 07. 2015

Kategorie: Technika

Autor: Zdeňka Přemyslová