Opravy a údržba

Profesionální vybavení autolakoven

Plánujete nové zařízení nebo modernizaci dosavadních lakoven či průmyslových provozů? Sháníte kvalitní vybavení těchto prostor, v rámci něhož bude přihlíženo především na vysokou preciznost vyhotovení, bezporuchovost, pohodlný chod a nízké pořizovací náklady?

V takovém případě zakupte vybavení do lakoven od společnosti Naver, s.r.o. Ta se specializuje na profesionální technologická zařízení, která prošla dlouhodobým vývojem a mnohými zkouškami. Technika, jež uspokojí i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.

Produktová nabídka firmy Naver Brno

Zahledíte-li se na výrobky tohoto specialisty, jistě vašemu oku neuniknou vstupní a výstupní agregáty, jak s aktivním uhlím, tak vodní clonou. Z poptávaných produktů lze určitě jmenovat následující.

· Lakovací kabina

· Stříkací kabina

· Odsávací box

· Zdvojená lakovací a sušící kabina

· Míchací box

· Přípravné pracoviště

U všech zařízení lze volit mezi jednotlivými modely. Ty se povětšinou odlišují na základě vnějších či vnitřních rozměrů a účelu užití. Pouhým prodejem konkrétního typu stroje to však dozajista nekončí. S firmou Naver, s.r.o. toho získáte daleko více.

Vybavení lakoven od A až do Z

Základem všeho je bezpochyby důsledná projektová příprava, ať už to bude lakovací kabina, stříkací kabina či cokoliv jiného. Součástí tohoto procesu je i vyřizování potřebných listin na úřadech. Dodávka, montáž a následný servis jsou naprostou samozřejmostí.

Prováděny vám budou výměny filtračních materiálů a jejich ekologická likvidace. Portfolio služeb pokrývá i zprostředkování financování.

Naver Brno se o vás postará ve všech ohledech. Svěřte proto své lakovny a jejich vybavení do rukou dlouhodobě prověřených specialistů, jež vám nabídnou kvalitu a nízké ceny. Využijte odborného poradenství při volbě toho správného výrobku do vašich průmyslových provozů.