Starší auto vypadá na elektronech sakra dobře!

Co se starým bavorákem, medvědem nebo snad žigulíkem? Máte dvě možnosti. Tou první je (ne)zasloužený odpočinek na vrakovišti, tou druhou finančně nenáročná plastická operace, v rámci které vyměníte nechutné plechové disky za krásné elektrony. Proč byste to měli udělat? Zeptejte se našich západoevropských sousedů, kteří se k lehčímu tuningu starších automobilů uchylují velmi často. Není ostuda, brázdit silnice v ojetině – tím spíš, pokud jde o stylového young či oldtimera s pečlivě vybranými liťáky. Dámy prominou, ale alu kola promění jakékoliv vozidlo na kočkolap. Snad žádný jiný prvek nedokáže to, co elektrony. Názor si můžete udělat sami, stačí se trochu porozhlédnout na internetu (např. v této fotogalerii).

Může si je dovolit každý

Pokud vás děsí představa nekřesťansky vysoké pořizovací ceny, buďte v klidu. Pěkná alu kola seženete v příznivé cenové relaci, lehce nad tisícikorunou za kus. Přesvědčit by vás mohla i praktická stránka elektronů. Jsou lehčí než plechové disky, lépe odvádí teplo (nedochází k přehřátí brzd) a nejsou tak náchylné na deformaci.

Alu kola na zimu nesundávejte

A jak je to s celoroční jízdou na elektronech? Nenechte se odradit tvrzením, že si během zimy vystačíte s plechovými disky. Alu kola jsou naopak pro zimní období jako stvořená. Na rozdíl od plecháčů vydrží i agresivní podmínky a nerezaví. Jsou pevnější, lépe drží stopu a na modelech s jednoduššími křivkami nedochází k ukládání namrzlého sněhu.

Kde seženete krásné liťáky za super cenu?

Resumé zní jasně. Díky alu diskům bude vaše auto vypadat skvěle a lépe jezdit. Bohatou nabídku elektronů najdete u specializovaného prodejce na www.aluapneu.cz. Vyberte si širokého spektra kol a příslušenství - budete je mít doma do druhého dne!

Publikováno: 29. 12. 2015

Kategorie: Pneu a kola

Autor: Jirka Maloň

Tagy: alu kola | alu kola v zimě | elektrony