Povinné ručení a havarijní pojištění na jediném místě

Povinné ručení je službou, které se při provozování jakéhokoliv vozidla jednoduše nevyhnete. Ovlivnit však můžete to, kolik peněz za pojistku zaplatíte, včetně nejrůznějších připojištění. Nejlevnější povinné ručení samozřejmě nehledejte na pobočkách společností. Navíc, kdo chtěl porovnávat velkou spoustu nabytých informací a cenových nabídek? Dnešní doba je pokrokovější a přináší praktické srovnání, díky němuž získáte dvě podstatné výhody.
 • Ušetříte čas
 • Ušetříte peníze

Nejlevnější povinné ručení na dosah

Největším kladem uvedeného řešení je především možnost srovnat nabídky od mnoha poskytovatelů těchto služeb a filtrovat je na základě vlastních požadavků. Pro jednoho je stěžejní velikost limitů plnění, jiný dá přednost výsledné ceně. Kalkulátor povinného ručení a havarijního pojištění vám do výsledku zahrne i všechny bonusy, čímž snížíte cenu o 50 % až 60 % oproti standardní nabídce.

Proč sjednat povinné ručení na internetu?

Tím nejvýraznějším plusem je bezpochyby cena. Neplatíte provize žádným obchodním zástupcům. Zvolené povinné ručení obratem uzavřete, což je proces na několik málo minut. Online kalkulačka se skládá jen z pár kroků, po jejichž dokončení obdržíte zelenou kartu emailem a můžete okamžitě vyrazit na cesty. Srovnání povinného ručení zahrnuje nejrůznější subjekty.
 • ČSOB pojišťovna
 • Wüstenrot pojišťovna
 • Slavia pojišťovna
 • Kooperativa
 • Česká podnikatelská pojišťovna
 • UNIQA pojišťovna

Profesionální služby povinného ručení

Chraňte se proti rizikům a volte nejlevnější cenu povinného ručení na internetu. K tomu všemu získejte i další přidružené služby a připojištění.
 • Nepřetržité asistenční služby
 • Oprava vozu ve smluvních servisech
 • Likvidace zaviněných škod
Povinné ručení a havarijní pojištění budou vaší ochranou při ujetí libovolného počtu kilometrů a investicí, jež se může navrátit v jakémkoliv nepředvídatelném okamžiku.

Cestovní pojištění do zahraničí

Jestliže se s automobilem chystáte za hranice České republiky, pak kromě nejlevnějšího povinného ručení užijete také cestování pojištění. To vás ochrání v případě nákladů spojených s lékařskou péčí. Nutný doklad, jehož váha je stejná, jako pojistka na auto. Nezdržujte se při výběru výše uvedeného a proveďte obratem praktické a rychlé srovnání. Kalkulátor povinného ručení se stane pohodlnou a nenáročnou cestou k bonusům, nízkým cenám a vysokým limitům plnění. Od nynějška můžete vyrážet na silnice s pocitem klidu, protože za sebou budete mít ochranu v podobě vámi zvolené pojišťovací společnosti. Svěřte se do rukou profesionálů, na něž se obrátíte pokaždé, když vás na cestě potká nemilé překvapení.

Publikováno: 23. 08. 2016

Kategorie: Pojištění

Autor: Alena Zlatoňová