Autozastavárna v Praze nabízí až 80 % ze zástavní hodnoty

V současné době se může každý z nás ocitnout ve svízelné finanční situaci. V takovém případě se nabízí několik možností řešení – půjčit si u banky, u nebankovní společnosti, nebo zastavit své vozidlo. Právě třetí varianta je stále žádanější způsob, jak získat rychle a snadno peníze na zaplacení svých závazků. Zastavárna aut Praha přitom půjčuje až 80 % z tržní hodnoty vozidla. V hlavní metropoli působí spousta zastaváren, přičemž jedna z těch nejoblíbenějších je Autozastavarna.info. Abyste v této zastavárně mohli zastavit svůj automobil, budete potřebovat několik důležitých dokladů. Poté musíte souhlasit s vypočtením zástavní hodnoty vozidla, která závisí na jeho technickém stavu a roku výroby. Posledním krokem je sepsání přehledné a transparentní smlouvy, po jejímž podepsání vám budou vyplacení peníze.

Zástava jakéhokoliv vozidla

Ať už máte osobní, nákladní či užitkové vozidlo, autozastavárna Praha se k vám neobrátí zády. Je možné dokonce zastavit motocykly. Autozastavárna přijímá jakékoliv značky vozidla a půjčuje až 80 % ze skutečné ceny vozidla. Hlavní výhodou je, že peníze můžete použít prakticky na cokoliv. Autozastavárna po vás nevyžaduje doložení účelu použití. Charakteristickými rysy této služby jsou diskrétnost, rychlost a bezproblémovost. Jestliže chcete zastavit automobil, můžete si sjednat osobní schůzku telefonicky, prostřednictvím poptávkové formuláře, nebo přímo navštívit kamennou pobočku autozastavárny.

O své auto nepřijdete

Občas se může stát, že do sjednaného data neseženete všechny peněžní prostředky, které musíte autozastavárně vrátit, aby vám byl vůz navrácen. O svůj automobil nemusíte přijít. Autozastavárna se snaží vyhovět všem svým klientům a jejím cílem je bezproblémové půjčování peněz, nikoliv zabavování vozidel. Proto nabízí po zaplacení poplatku možnost prodloužení doby splatnosti. Vozidla jsou parkována na nepřetržitě hlídané parkoviště, kde nehrozí jeho poškození či odcizení. Vaše auto se po celou dobu zástavy bude mít jako v bavlnce.

Publikováno: 04. 05. 2015 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Tipy a triky

Autor: Zdeňka Přemyslová