Autopůjčovna Brno – to jsou jen spolehlivé vozy a lidé

Řešíte nečekanou situaci a vaše auto vypovědělo službu? Nebo je dlouhodobě v servisu, jenže vy potřebujete auto pro dovolenou s rodinnou nebo firemní cestu? Toto jsou přesně ty situace, kdy je autopůjčovna Brno perfektním řešením vašeho problému. Našim lidem nezáleží na tom, zda budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po třech státech. Naším primárním cílem je spokojený klient – vaše osoba. Proto jsme vám k dispozici vždy 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout sami, v rámci Brna jsme schopni ho do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit kdekoli zdarma. To stejné nabízíme i v pobočce autopůjčovna Praha.

Vozový park, kde si určitě vyberete

Je nám jasné, že každý má rád jiný typ a vzhled auta. Z toho důvodu je náš vozový park velmi dobře vybaven a udržován. Díky tomu si u nás vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme auta vhodná k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit kupříkladu na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla - například pro reprezentaci firmy. Vše s možností jak manuální, tak i automatické převodovky.

Proč zvolit právě náš tým?

Technický stav našich vozidel je na stu procent a naši lidé vám za něj plně ručí, jak v autopůjčovně Brno tak v autopůjčovně Praha S námi taky nečekejte žádné skryté poplatky. Všechno kolem pronájmu s vámi probereme jasně a stručně. Cena pronájmu zahrnuje i kompletní asistenční služby a možno si sjednat i 0% spoluúčast. Máme bohaté reference i zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi – tedy vám.

Jak postupovat při půjčení auta?

Podmínky zapůjčení vozidla od naší autopůjčovny vás bezpochyby mile překvapí svou přístupností a vstřícností. Stačí vám k němu minimálně dvouleté zkušenosti s řízením motorových vozidel, minimální věk 21 let spolu s občanským a řidičským průkazem. Oba nám předložíte během sjednávání konkrétního pronájmu vozu. A ještě jedna milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, nikde nejsou zašité další poplatky.

Co se ještě může hodit

Pokud potřebujete náš vůz na delší čas, dá se sjednat také poměrně oblíbený operativní leasing. Vozidla jsou určena k cestování po České republice i celém území EU. Stačí se s námi předem domluvit. Uvedené ceny platí pro veřejnost a naše smluvní partnery, ne pro pojišťovny. Jak nájem, tak i kauce se platí před samotným vypůjčením. Zamezujeme tak potížím některých klientů s placením. Kauce je vratná při vrácení vozidla. Podnikatel potřebuje k pronájmu navíc výpis z obchodního rejstříku.

Pro další informace?

Jakékoli další dotazy vám pracovníci autopůjčovny Brno rádi zodpoví na mailu info@autopujcovnabrno.net.

Publikováno: 25. 03. 2020

Kategorie: Pronájem aut a dodávek

Autor: Alena Zlatoňová