Kupujeme dodávku: Vyplatí se vám nová, nebo ojetá?

Dodávka je skvělý pomocník, bez kterého se spousta živnostníků neobejde. Někdy se však pořízení nového auta nemusí z finančního hlediska vyplatit. Pokud stále váháte a nejste si jistí, jestli by pro vás nebylo výhodnější navštívit bazar užitkových vozů, přečtěte si následující tipy. Prozradíme vám výhody a úskalí obou variant.

V čem je lepší nová dodávka?

Máte-li po ruce dostatek peněz a zároveň víte, že vás investice do nové dodávky finančně nepoloží, mohl by pro vás být výhodnější zbrusu nový užitkový vůz. Dostanete na něj záruku a nebudete muset několik let investovat do případných oprav (nebudou-li způsobeny nesprávným užíváním vozidla). Nové užitkové vozy mají úsporné motory, což se příjemně projeví na celkových nákladech za provoz.

Proč si pořídit starší dodávku?

Starší užitkové vozy jsou východiskem pro každého, kdo si nemůže investovat statisíce do nové dodávky. Stejně jako v případě starších osobních aut je ovšem pořízení do jisté míry rizikové. Technický stav vozidla většinou odpovídá vytížení vozidla a v autobazarech se nezřídka objevují dodávky, které mají svá nejlepší léta za sebou. dodavka

Kde seženete ojetou dodávku v perfektním stavu a za skvělou cenu?

Rozhodnete-li se pro starší dodávku, obraťte se na renomovaný bazar užitkových vozů v Praze – AUTO GRUBER. Prodejce se na trhu pohybuje přes 20 let a nabízí široké spektrum osobních i užitkových vozů se 100% zárukou na původ. V nabídce najdete desítky spolehlivých dodávek, které prošly důkladnou technickou kontrolou. Vozidla nejsou blokovány magistráty a neváží se k nim žádné finanční závazky. Pražský autobazar zároveň nabízí zapůjčení užitkových vozů a zajištění výhodného financování. Pokud vás prodej užitkových vozů zaujal, podívejte se aktuální nabídku na www.dodavky-gruber.cz.

Publikováno: 30. 12. 2015

Kategorie: Prodej a servis vozů

Autor: Jirka Maloň