Karosářské díly na kamiony Scania

Většina nákladních automobilů v České republice je sice novějšího data výroby, ovšem starých kamionů jezdí stále více než dost. Jejich majitele každé dva roky trápí jedna věc, a tou je STK – povinná technická kontrola, po níž je jejich vozidlo schopné legálně se účastnit silničního provozu. Potřebujete se na STK připravit? Pravděpodobně budete potřebovat karosářské díly Convit.

Proč karosářské díly na kamiony Scania?

Scania R byla inovována několik let dozadu, ovšem Scania čtvrté generace už rozhodně nepatří mezi mladíky. Vyráběla se na začátku tohoto tisíciletí, což už je 20 let. Za tuto dobu některé stroje dost sešly, a proto by mohlo být úspěšné splnění technické kontroly problémem. Karosářské díly na kamiony Scania jsou tu ovšem od toho, aby nenápadně nahradily nevyhovující originál. Objednat si můžete držák masky, kryt baterií nebo celou masku chladiče.

Karosářské díly na kamiony DAF XF95

Karosářské díly na kamiony DAF XF95 jsou vyráběny podle tovární dokumentace, díky čemuž perfektně padnou na své místo. Po zakoupení je tedy nemusíte nijak výrazněji brousit, řezat či jinak upravovat. Blatník předního kola, zadní blatník nebo plast schodů na obě strany tedy stačí koupit a vyměnit. Příprava kamionu na STK nebyla nikdy tak snadná.

Odkud objednat karosářské díly na kamiony MAN TGA?

Ani MAN TGA už nepatří k novým strojům. Karosářské díly na kamiony MAN je nejlepší objednávat od spolehlivého dodavatele, který zajišťuje distribuci ověřených součástek. Ty jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, čímž je podpořena jejich odolnost a dlouhá životnost. Vítaným bonusem je doprava zboží po ČR zdarma. Kromě výhodné ceny za zrcátka, blinkry a další karosářské díly, už nebudete muset nic víc platit. S kvalitními karosářskými díly se stane příprava na STK doslova hračkou. Po ní budete moci se svým kamionem vesele brázdit Evropu.

Publikováno: 19. 09. 2020 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Náhradní díly

Autor: Alena Zlatoňová