Litá kola zvýší atraktivitu vozidla

Jste majitelem rozsáhlého vozového parku nebo jediného motorového miláčka? Každý jednotlivý kus si zaslouží individuální péči, a pokud nepoužíváte Vaše vozidlo pouze z praktického hlediska na přepravu do zaměstnání a dětí do školy a do školky, ale také jako nástroj seznámení se s osobou opačného pohlaví, tak si ho budete muset dokonale vytunit. Mezi nejčastější tuning auta patří tuning karoserie automobilu včetně nejrůznějších technik lakování a aplikací samolepek, dále úpravy okenních skel (tónování, pokovení), úpravy motoru a v neposlední řadě pořízení litých kol. Litá kola jsou oblíbeným doplňkem pro zvýšení atraktivity vozidla a vylepšení jízdních vlastností automobilu.

Litá kola či elektrony byly pro svůj atraktivní design používána především pro sportovní vozidla, ale brzy našly oblibu i u řidičů běžných vozidel. Výhodami litých kol jsou kromě estetického hlediska i výborný odvod tepla, jež velmi pomáhá při brzdění a ušetření několika set korun za poklice, které není potřeba k litým kolům pořizovat. Údržba litých kol je snadná. K odstranění nečistot např. z brzdových destiček a dalších nečistot z cest stačí pouze teplá voda a běžné neagresivní čističe. Litá kola jsou často v zimním období nahrazována plechovými disky, ale někteří výrobci litých kol se zimním použitím počítají a lakují svá kola speciálním vysoce odolným lakem, zéjména proti soli a štěrku.

Širokou nabídku sortimentu litých kol od světoznámých výrobců značek AEZ, Alutec, Anzio, Brock, BSA, CMS, Dezent, Dotz, Enzo, Lantisi, OZ, Ronal a Sparco Vám nabízí spolehlivý prodejce ONIO s.r.o. s pobočkou v Ostopovicích a provozující internetový obchod PNEUMATIKY.cz s odkazem na webové stránky www.pneumatiky.cz. V nabídce této firmy dále najdete osobní, dodávkové, SUV a 4x4 pneumatiky, motopneu, plechové disky, sněhové řetězy, pneuměřiče, zabezpečovací systémy a skryté ventilky.

Publikováno: 28. 06. 2012

Kategorie: Náhradní díly

Autor: Alena Zlatoňová