Údržba interiérových plastů

Stejně jako o svůj zevnějšek auta, musíte se starat a pečovat rovněž o svůj vnitřek vozidla.

Základem příjemné jízdy je pořádek a čistota vnitřku vašeho automobilu. Především čistý a řádně provoněný interiér vozidla vydatnou měrou přispívá k pohodě za volantem při dlouhých cestách do zahraničí, ať jezdíte služebně nebo privátně.

Na dnešním trhu existují mnohé přípravky, které vám zaručeně odstraní nepříjemný zápach ve vašem voze. Pro pohlcení nežádoucích zápachů používejte především pohlcovače zápachu, které mohou být například s vůni vanilky, meruňky, jablka atd. Hned se budete v autě cítit lépe.

Firma Sonax nabízí například širokou paletu výrobků za rozumné ceny. U této firmy můžete nakoupit nejenom pohlcovače zápachu, ale také čističe interiéru nebo čističe palubní desky.

Čistič interiéru vám odstraní i silné znečištění z plastových dílů, koženky, čalounění. Vrací rovněž lesk a barvu zašpiněným plastům ve vašem automobilu.

Čistič palubní desky má pro změnu antistatické účinky, který chrání plasty před stárnutím a vrací jim rovněž lesk a jas.

Pro ošetření vašich plastových interiérových dílů používejte speciální houbu, která vám plasty perfektně čistí a zároveň konzervuje jejich povrch a oživuje barvy. Navíc povrchu dodává vysoký lesk a chrání před dalším možným znečištěním. Houba je taktéž vhodná pro ošetření pneumatiky, spoilerů, kokpitu a ozdobných lišt. Vedle houby můžete samozřejmě použít také speciální ubrousky, které jsou zejména dobré na plastová místa, kde se s houbou nedostanete. V jednom sáčku budete mít deset kusů.

Na ošetření plastů je ještě dobrá a vynikající matná emulze s vůni. Tahle emulze rovněž čistí a konzervuje povrch plastů.

S čistícími prostředky Sonax budete opravdu spokojeni, neboť prodlužují životnost vašich interiérových plastů.

Publikováno: 08. 06. 2011

Kategorie: Opravy a údržba

Autor: Alena Zlatoňová