Diodová světla pro denní svícení

V České republice platí už delší dobu povinnost celoročního svícení, proto už dnes hledáme způsoby, jak šetrně a hospodárně svítit. Řešením jsou diodová přídavná světla pro denní svícení, u kterých je značná úspora energie a tím i šetrnost k životnímu prostředí. Zde vám představíme některá diodová světla, které si můžete například po internetu objednat a koupit.

Prvním světlem je diodové světlo s označením DRL 22, které pořídíte na internetu za 980 kč s DPH. Jedná se o diodové světle pro denní svícení pro použití na vozidla s pracovním napětím 12/24V, tvar světla je rovný. Je to vysoce výkonné diodové světlo s nízkým proudovým odběrem, které má funkci automatického zapnutí a vypnutí. Rozměry výrobku jsou 220x24x35 mm. Světlo je ve vodotěsném exteriérovém provedení a má homologizaci podle vyhlášky ECE R 87. Jaké jsou výhody takového diodového světla? Diodové světlo určitě zlepší viditelnost vašeho vozidla. Opravdovou výhodu poznáte především při jízdě proti slunci, kdy se vám sníží spotřeba elektrické energie ve vozidle, z čehož vyplývá i snížení spotřeby pohonných hmot. Další výhodou diodových světel je jejich dlouhá životnost.

Dalším produktem je diodové světlo s označením DRL 14, které koupíte za 1 344 kč včetně DPH. Tohle diodové světlo je pro použití na automobilu s pracovním napětím 12V, jedná se o vysoce výkonné diodové světlo s nízkým proudovým odběrem a má tvar zaoblený. Rozměry výrobku jsou 139,7 x 23 x 51 mm.

Posledním třetím výrobkem, který vám představíme, je diodové světlo s označením DLR 9L, které stojí 990 kč s DPH. Tohle světlo je pro použití na vozidla s pracovním napětím 12/24V a má rozměry 90x39 mm. Tvar světla je kruhový.

Většina internetových firem v České republice, které prodávají diodová světla, vám rovněž zajistí odbornou montáž těchto světel.

Publikováno: 10. 05. 2011

Kategorie: Náhradní díly

Autor: Alena Zlatoňová