Servisní služby od značky, která psala automobilovou historii

Zodpovědný řidič se stará o své vozidlo a pravidelné prohlídky v servisu jsou pro něj tedy naprostou nutností. Dobrá prevence totiž pomůže odhalit skryté vady, díky nimž by se pak mohla oprava významně prodražit. Je lepší potenciální problémy odhalit včas a zabránit tomu, aby dál eskalovaly. Velmi pečlivá kontrola odborníkem, jenž má k dispozici moderní diagnostické přístroje, rozhodně ani nelze ničím nahradit. Objednat se přitom lze velmi snadno, už za pouhých několik minut.

Široká nabídka, prohlídka nejen před zimou

Rychlá pomoc, kdykoliv to bude zapotřebí. Autorizovaný servis Škoda Praha nabízí nejen čištění interiéru, ale také řešení v případě, že dojde k pojistné události – dohoda týkající se opravy pak může být vyřešena velmi brzy. Problémy s klimatizací nebo nutnost přípravy na TK? Komplexní příprava vozidla na prosinec, leden a únor, kdy projde na vozovkách zatěžkávací zkouškou? Samozřejmě, i tady lze vyhovět, k dispozici jsou také služby lakýrníka nebo klempíře. O vaše vozidlo tak bude postaráno skutečně všestranně, stačí jej pouze svěřit odborníkům. Výměna náhradních dílů na počkání, ale také ruční mytí, pokud chcete mít auto dokonale nablýskané. Elegance přeci není samozřejmostí, musí se pro ni něco udělat!

Online objednávka bez telefonátů a návštěv

Servisní akce na vozy Škoda znamená skutečně zevrubnou kontrolu, pouhým přezutím pneumatik nic nekončí! Objednáte se online, nebudete nikde dlouho čekat, otestována bude i autobaterie, která by měla být na zimní období opravdu dobře připravená. Mechanici prohlédnou i podvozek, není důvod nechat cokoliv náhodě – k servisu se musí přistoupit skutečně od A do Z. Pokud máte doma v garáži vůz od značky, která má za sebou tak dlouhou historii, můžete si jedině gratulovat.

Publikováno: 21. 03. 2021 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Služby

Autor: Alena Zlatoňová