Auto si můžete půjčit i bez kauce, třeba na dovolenou...

Chytáte se na dovolenou a zrovna se vám porouchalo auto? Možná auto vůbec nevlastníte. Proč ne? Využíváte-li ho jen občas, je mnohdy lepší se v případě potřeby obrátit na autopůjčovnu. Že nechcete platit vysoké kauce? Nemusíte.

Autopůjčovny

Autopůjčoven v České republice není málo. Budete-li potřebovat auto, máte mnoho možností. Ovšem bylo by nejspíš chybou oslovit první autopůjčovnu, kterou si vyhlédnete. Stejně jako u jiných služeb platí, že kvalita je různá. Proto si dobře vybírejte. Na co se soustředit? Kromě ceny by vás měly zajímat také další informace, především technický stav vozidla, co vše zahrnuje cena, další služby pojící se s půjčením vozu a v neposlední řadě, jak je to s kaucí. U mnoha půjčoven aut zjistíte, že je služba spojená s příliš vysokou zálohou. Možná vás budou zajímat ještě další údaje s ohledem na účel, pro který si automobil půjčujete.

Autopůjovna West Car Praha: S tradicí a bez kauce

I vy byste chtěli půjčit auto na dovolenou, či při jiné příležitosti, ale nechce se vám platit vysokou kauci? Jde to i bez ní. Jen si musíte dobře vybrat. Obraťte se na Autopůjčovnu West Car Praha. Jedná se o zavedenou společnost s tradicí. Půjčuje auta již od roku 1989. Využít můžete krátkodobého i dlouhodobého pronájmu osobních vozů světových značek (Škoda, Renault, Volkswagen, Volvo, BMW, Ford, Audi, Mercedes Benz, Peugeot). Dáte přednost autu s automatickou nebo manuální převodovkou? To je jen na vás. Stejně tak si sami rozhodněte, jestli si vyberete malé městské auto či velké SUV. V případě pohonu kol máte na výběr rovněž mezi vozy 4×4. Rádi byste se blíže seznámili s nabídkou této profesionální autopůjčovny? Podívejte se na http://www.autopujcovna-west-car-praha.cz/ a vyberte si auto, jež bude právě vám vyhovovat nejvíce.

Publikováno: 26. 09. 2016

Kategorie: Automobily

Autor: Jirka Maloň