Komplexní služby v oblasti pneuservisu

Vlastnit osobní automobil neznamená pouze pohodlí v okamžicích, kdy se potřebujete přepravit z místa na místo, žádá si také pravidelnou péči a servisováni. Vedle nezbytných prohlídek a pravidelného servisu je nezbytné zajistit také opravu občasných defektů. Pakliže bydlíte v Praze a okolí, nabízí se vám služby autoservisu Renecar.

Pestrá škála služeb

Autoservis Praha 5 se honosí komplexním portfoliem služeb, které zahrnuje obzvláště standardní mechanické opravy. Jedná se například o seřizování brzd, výměnu oleje, práce na výfukových systémech, výměna startéru a čerpadla a další. Autoservis působí také na půdě elektrooprav. Jelikož jdou moderní technologie v automobilové sféře neustále kupředu, zahrnují elektroopravy stále širší spektrum činností. Na autoservis Renecar se můžete obrátit také s opravami karoserií či výměnou autoskel. Jestliže musíte brzy podstoupit kontrolu STK a měření emisí, odborní pracovníci z autoservisu Renecar váš automobil perfektně na kontrolu připraví. V kompetenci autoservisu je také zajištění kontroly STK, tudíž nebudete s tím mít žádné starosti. V neposlední řadě autoservis zprostředkovává prodej náhradních dílů.

Renecar - autoservis a pneuservis v jednom

Paleta služeb zahrnuje také výměnu pneumatik. Pneuservis Praha 5 provádí sezónní i akutní výměny a vyvažování kol, k čemuž používá špičkové profesionální přístroje. Pokud současné pneumatiky dosluhují, můžete si v pneuservisu rovnou zakoupit nové, včetně ocelových disků či alu disků. Sortiment zboží zahrnuje pneumatiky a disky významných světových výrobců.

Likvidace pojistné události a půjčení náhradního automobilu

Autoservis Renecar působí také v oblasti likvidace a zajištění pojistných událostí. Jestliže jste se stali obětí dopravní nehody, případně jste ji zavinili, můžete se obrátit na solidní přístup personálu. Pakliže jste dopravní nehodu nezavinili, můžete si zapůjčit náhradní automobil z obsáhlého vozového parku. Renecar je silný a spolehlivý partner, který vám pomůže v jakékoliv tíživé situaci. Ať už máte problém s osobním či užitkovým vozidlem, tento autoservis vás nikdy nenechá ve štychu.

Publikováno: 17. 05. 2015 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Opravy a údržba

Autor: Zdeňka Přemyslová

Tagy: Autoservis Praha 5 | Pneuservis Praha 5