Ojeté nákladní vozy seženete i se zárukou na jednotlivé díly

Koupit si auto z bazaru je vždycky trochu riskantní. Jak se má člověk vyznat v tom, kdo je poctivý a kdo přeprodává v podstatě pojízdné vraky? Navíc i u spolehlivého prodejce se může stát, že se na voze za půl roku objeví vážná závada. Troufnete si takhle riskovat? Jasně že je lepší koupit si funglovku, jenže někdy není jiná možnost než zamířit do bazaru a vybrat si přijatelnou ojetinu. U nákladních aut to pak platí dvojnásob, a když začínáte s podnikáním, tak snad i čtyřnásob. Nákladní auta nejsou zrovna dvakrát levnou záležitostí a ojeté se dají sehnat se slevou několik set tisíc. Dokonce i bez risku!

Ojeté nákladní vozy se zárukou na technické závady a náhradní díly

Pražský bazar nákladních vozů AC TIR je důkazem, že se u nás ještě dají vypátrat poctivé firmy, které se snaží vyhovět přáním zákazníků. Poskytuje totiž na nabízená vozidla záruku až 24 měsíců. Záruku dostanete v balíčcích Comfort a Advantage, jejich součástí je i krytí součástek. Služba přitom není omezená počtem najetých kilometrů ani pojistných událostí. Záruka na ojeté vozidlo se vztahuje na vozy kategorií N2 a N3, kterým není více než 10 let a nemají najeto více než milion km (v době koupě). Varianta Advantage kryje snad všechny poruchové součástky – motor, elektronickou řídící jednotku, spojku, zadní nápravy, brzdový systém, zavěšení, palivovou soustavu a mnoho dalšího. Celý seznam pak najdete na webu www.actir.cz.

Podmínky jsou opravdu férové, vstříc vyjdou i vám

Až dvouletá záruka je nejspíš to nejlepší, co pro vás můžou v dobrém bazaru udělat. Ochráníte se tak před závadami, které se projevily až po koupi, ale i před běžnými provozními potížemi. AC TIR však vychází zákazníkům vstříc i v mnohých dalších záležitostech. Jsou například schopni dovézt vůz na objednávku či vykoupit starou nákladní techniku. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži.

Publikováno: 02. 03. 2017 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Automobily

Autor: Jirka Maloň