Kde poptat tažné zařízení? Děčín je místo, kde vám ho namontují a postarají se o administrativu

Jste z ústeckého kraje a řešíte dodatečnou montáž tažného zařízení? Pokud preferujete „full servis“, tedy vše od výběru až po instalaci a vyřízení všech formalit na úřadě, máme pro vás skvělý tip. Dobrou volbou je tažné zařízení Děčín pod taktovkou servisu, který funguje pod hlavičkou společnosti AUTOKLUBY s.r.o. Co pro vás odborníci udělají, a proč byste měli se svým vozem zavítat právě k nim?

Nechte to na profesionálech

Tažné zařízení si lze objednat a namontovat i doma v garáži, ale ne každý potřebné zkušenosti, vybavení a zázemí. Pro běžného majitele motorového vozidla je mnohem praktičtější návštěva specializovaného servisu. V případě, že se na montáž svépomocí skutečně nechystáte a zároveň nemáte daleko do Děčín, zastavte se v servisu provozovaném společností AUTOKOLUBY s.r.o. - oficiálního distributora a montážní místo společností STEINHOF a HAK-POL, montážním střediskem firmem VAMOT (tažná zařízení) a ELSA GROUP (střešní nosiče). Mechanici realizují montáže tažného zařízení na osobní i užitkové automobily. Typ elektroinstalace (CAN i starší) nehraje roli. Na výběr jsou výrobky značek Steihhof, HAK-POL, Westfalia, Brink, Starc, Galia a Aragon. Jedná se o nasazovací/bajonetová tažná zařízení i varianty v pevném provedení. Firma zároveň provádí také zápis do technického průkazu.

Jak je to se zápisem to TP?

AUTOKLUBY s.r.o. disponují certifikací potřebnou pro vytavení všech nezbytných dokladů pro zápis tažného zařízení do technického průkazu. Vyplněné podklady stačí předložit na dopravním inspektorátu, kde proběhne zápis. Případně můžete přenechat na servisu také tento úkon, stačí mu udělit plnou moc.

Publikováno: 10. 01. 2021

Kategorie: Služby

Autor: Alena Zlatoňová