Půjčovna dodávek aneb Kdy se vám může hodit větší auto?

Určitě jste to už taky zažili. Potřebujete něco převézt, ale vaše auto je příliš malé. Co s tím? Pokud nemáte známého s větším autem, který vám ochotně pomůže, zbývají vám dvě další možnosti. Můžete si dodávku koupit, ale to se vyplatí, pouze pokud ji budete využívat pravidelně, nejlépe ke svému podnikání. Pro většinu lidí je výhodnější a jednodušší variantou využít půjčovnu užitkových vozů a auto vhodné velikosti si zkrátka zapůjčit.

Tip pro provozovatele autopůjčovny

Máte spoustu dodávek, ale potýkáte se s malou poptávkou? Zapracujte na marketingu - a brzdy budete muset rozšířit vozový park. Pokud máte webové stránky, poohlédněte se po někom, kdo o nich napíše. PR Články na blozích můžete poptat třeba přes PrYard.com, kde najdete také influencery, youtubery a další specialisty na online marketing. Efektivní investice do propagace se vrátí i s úroky. Na PR Yardu navíc můžete nabízet prostor v rámci vlastní webové prezentace a vydělat nějakou tu (tisíci)korunu navíc!

Kdy si půjčit dodávku?

Jaké situace vás mohou donutit začít se poohlížet po prostornějším autě? Může to být stěhování, převoz větších břemen, doprava zakoupeného nábytku až domů, dovoz materiálu na stavbu. Větší auto oceníte i při cestě na dovolenou s početnou rodinou. Všichni členové spolu s věcmi se možná do vašeho auta nevejdou, ale můžete si přece vypůjčit nějaké větší. Vůz volte podle hmotnosti a velikosti nákladu, v potaz berte i sílu motoru. Zohledněte počet míst k sezení. Na občasnou přepravu jakéhokoliv nákladu nemá cenu si kupovat vlastní dodávku. To by se vám pravděpodobně dost prodražilo. Navíc s dalším autem se pojí i další starosti jako je platba pojištění, garážování, mytí, koupě dálniční známky a servis. Půjčovna dodávek má své vozy řádně pojištěny a udržuje je ve skvělém technickém stavu. Vozový park se neustále obměňuje a pro každý účel najdete vhodný model. Platit budete pouze za zapůjčení, nikoliv už za najeté kilometry. Můžete se klidně vydat napříč Evropou. Nebudete ani bloudit, protože k autu dostanete i GPS navigaci. Půjčovna dodávek vám půjčí auto na míru, podle vašich představ a požadavků. Dodávky jsou řádně pojištěny, přesto buďte opatrní, může chvíli trvat, než si na řízení většího vozu přivyknete. Počítejte i s jeho vyšší výškou. Díky tomu, že jde o moderní vozy s pohodlným řízením, není problém si po chvíli zvyknout a uvidíte, že to zvládnete.

Publikováno: 13. 08. 2019

Kategorie: Prodej a servis vozů

Autor: Zdeňka Přemyslová