Náhradní díly pro Vaše motorové miláčky

Poskytujete dostatečnou péči Vašemu staršímu osobnímu nebo nákladnímu vozidlu? Vaše péče bude odhalena na nejbližší servisní kontrole, a ta se často neobejde bez výměny několika náhradních dílů.

Širokou nabídku sortimentu autodílů většiny českých i zahraničních automobilových značek (náhradní díly BMW, Audi, Peugeot, Ford, náhradní díly Renault, Opel, Kia, Ssangyong, Jaguar, Porsche, náhradní díly Škoda a mnoha dalších) pro maloobchodní i velkoobchodní zákazníky nabízí spolehlivý prodejce společnost Auto Kelly, a.s. provozující rozsáhlou prodejní síť 66 vlastních prodejen po celé České republice a současně s dceřinnou společností Auto Kelly Slovakia, s.r.o. je členem mezinárodní sítě Group Auto, jež sdružuje distributory a výrobce náhradních dílů ve více než 20 zemích a dále je součástí mezinárodní skupiny Rhiag Group, jež je předním distributorem náhradních dílů a příslušenství působícím v celé řadě zemí střední a východní Evropy. Firma Auto Kelly má spoustu spokojených zákazníků již od roku 1994, kdy vstoupila na český trh jako specialista na karosářský sortiment a postupně se její služby a sortiment rozšiřovaly až do dnešní bezkonkurenční podoby. Rozličné náhradní díly si můžete zakoupit i v internetovém obchodu AUTO KELLY s odkazem na webové stránky www.autokelly.cz.

Předností firmy Auto Kelly je vytvoření sítě bezmála 150 smluvních autoservisů, tzv. Auto Kelly Autoservisy, jež provádí opravy vozidel za pomoci pravidelně odborně vyškolených techniků a nejmodernějších diagnostických přístrojů a technologií.

V nabídce společnosti Auto Kelly nenajdete pouze náhradní díly pro osobní a nákladní vozidla, ale také akumulátory, autochemii, autokosmetiku, autopříslušenství, kola, disky, pneumatiky, náplně, skútry, čtyřkolky, elektrokola, vše pro klimatizaci a vše pro dílnu. Autodíly zahrnují např. autoskla, žárovky, stěrače, spotřební a spojovací materiál, chladiče, světlomety, výfukový systém apod.

Výhodami společnosti Auto Kelly, a.s. jsou pestrý výběr autodílů a autodoplňků za bezkonkurenční ceny, dlouholeté zkušenosti v oboru, spolupráce s těmi nejlepšími, profesionální přístup, flexibilita, spolehlivost, slevová zákaznická karta a v neposlední řadě partnerský a věrnostní program.

Publikováno: 21. 05. 2012

Kategorie: Opravy a údržba

Autor: Alena Zlatoňová