Mobilní automyčka Eco Way: Když nanotechnologie levně vyčistí vaše auto u vás doma

Doma uklízíte pravidelně a nedokážete si představit, že by to u vás vypadalo jako v chlívku. Styděli byste se, pochopitelně. Tak proč vaše auto vypadá jako čuník? Pokud nemáte čas na údržbu vašeho vozu a nechcete riskovat poškození laku v automatické myčce, máme pro vás perfektní tip. V Praze působí firma s inovativní službou – nabízí mobilní ruční mytí aut. Eco Way se o vašeho plechového miláčka postará a až s ním skončí, nepoznáte ho. To vše levně a s ohledem na přírodní prostředí. Detaily vám prozradíme v tomto článku.

I staré auto může vypadat jako nové

Potřebujete důvod, proč nebrat mytí vozu na lehkou váhu? Dlouhodobé působení nečistot karoserii neprospívá. Jinými slovy – permanentně špinavé auto chřadne a jeho hodnota prudce klesá. Myčka aut Eco Way vám vytrhne trn z paty, protože přijede na místo určení a provede ekologické mytí vašeho vozu, a to včetně precizního čištění interiéru.

Jak „to“ probíhá?

Pracovník firmy Eco Way dorazí v dohodnutý čas k vám domů, do areálu firmy nebo kdekoliv jinde. Poté provede mytí auta metodou na sucho. Díky moderním čistícím prostředkům na bázi nano technologie není zapotřebí přístup k odpadové vodě ani přívod vody. Po vyčištění a naleštění nezůstane v okolí vozidla žádná stopa. Po ručním mytí bude vaše auto vypadat skvěle a vydrží v čistém stavu podstatně déle než po mytí v běžné automyčce. Mytí přípravky s nano částicemi se obejde bez vody a drahé čistící chemie. Nano částice efektivně rozpouští a uvolňují nečistoty ze všech částí vozidla – hravě si poradí s lakem, kůží, tkaninami, gumou, kovy, slitinami, chromovanými povrchy, sklem a plastem. Vynikajících výsledku dosahuje také při čištění interiérů aut. Chcete-li se o mobilní automyčce Eco Way dozvědět více, přečtěte si o ní na www.automycka-ecoway.cz. A nezapomeňte se podívat na ukázky realizovaných zakázek, které hovoří za vše!

Publikováno: 14. 05. 2016 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Opravy a údržba

Autor: Jirka Maloň