Jak umýt špínu po opravě

Asi to všichni dobře znáte, máte velmi špinavé ruce pro opravě své automobilu a chce se umýt, ale zrovna nemáte žádný vhodný čistící přípravek. Na těchto stránkách vám jeden takový dobrý a kvalitní čisticí přípravek představíme.

Jedná se o vysoce účinný a kvalitní dílenský čistič rukou, který má navíc velmi praktický nástěnný dávkovač, což také zaručuje vysokou hygienu. Tento čistící přípravek prodává společnost APM Automotive a je k dostání rovněž za zvýhodněnou cenu, když si pořídíte dvojbalení tohoto produktu.

Při opravách automobilů nejsou podstatné pouze potřebné náhradní díly a kvalitní a prvotřídní nářadí, ale v neposlední řadě rovněž nejrůznější čisticí prostředky, které ocení každý opravář a kutil. Firma APM Automotive je nejenom velký dodavatel autodílů a příslušenství, ale má v nabídce i celou řadu různých čistících prostředků. V poslední době firma přišla na trh s účinným dílenským gelovým čističem na ruce, který se jmenuje DEB Swarfega Red. Tento čistící přípravek obsahuje mikro granule a je navíc speciálně vyvinutý na odstraňování znečištění olejem, naftou, tuky, karbonem. Tento účinný a efektivní čistící růžový gel je taktéž šetrný k pokožce a po umytí zanechává svěží, jemné ruce a příjemnou vůni.

Čistič na ruce je dodáván v praktické čtyřlitrové patroně, takže vydrží opravdu velmi dlouho. Celé balení stojí 498 korun bez DPH. K tomuto čistícímu přípravku dostanete také zdarma nástěnný dávkovačem DEB Cleanse Light. Tento dávkovač je určený zejména pro provoz v opravárenských dílnách či skladech, přičemž čtyřlitrovou patronu gelového mýdla můžete rozdělit až na 1200 dávek, které budou zcela postačovat na důkladné umytí špinavých rukou. Tento chytrý dávkovač je navíc uzamykatelný a výrobce APM Automotive na něj poskytuje celoživotní záruku.

Publikováno: 27. 06. 2011 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Tipy a triky

Autor: Alena Zlatoňová