Technika

Prodej a servis pracantů – Multicar

Společnost MINIAM servis Vám nabízí velký výběr komunální techniky vozidel značky Multicar. Jedná se o širokou nabídku vozů pro komunální, užitkové i transportní účely. Tato společnost zaměstnává tým odborníků s dlouholetou praxí, kteří Vám pomohou přímo na míru sestavit komunální a užitková vozidla značky Multicar.

Multicar FUMO zametací nástavba TRILETY je multifunkční stroj. V komunální oblasti není žádná činnost, kterou by tento stroj nezvládl. Stroje jsou vybaveny přívěsem na čištění kolejí, přístrojem na odstraňování skvrn, přístrojem na čištění podzemních garáží a přístrojem na uklid odpadního materiálu (dva talířové kartáče o průměru 900 mm, nasávací a sací potrubí, zametací šířka asi 2 000 mm).

Multicar M26 je speciální transportér s vlastnostmi nosiče nástavby. Je to nepostradatelný pracant v komunálních službách a zvládne mnoho dalších služeb v oblasti zahradnictví a zemědělství. Hodí se i při likvidaci odpadu. Potřebujete vozidlo s flexibilním výkonem, které se nezastaví ani před nedostatkem prostoru? Pak potřebujete právě Multicar M26.

Hledáte náhradní díly Multicar? Tak už nehledejte. Společnost MINIAM servis prodává originální i alternativní náhradní díly. Pro větší pohodlí si vše můžete zakoupit prostřednictvím nového E-shopu společnosti MINIAM servis. Jestliže si s něčím nevíte rady, využijte poradenství, které Vám poskytnou vyškolení pracovníci této společnosti.