Autopůjčovna Brno - jen vozy nejvyšší kvality

Potřebujete pro svůj záměr automobil, který uspokojí všechna vaše očekávání, a přitom si nechcete kupovat vlastní? Nebo je vaše auto porouchané a potřebujete nutně odvoz? V tom případě je pro vás autopůjčovna Brno perfektním řešením. Je nám jedno, jestli budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po EU. Naším hlavním cílem je spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Náš vozový park je opravdu rozsáhlý

Je nám jasné, že každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Proto je náš vozový park velmi dobře zásoben, takže si u nás vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla, například pro reprezentaci firmy. Vše s manuální i automatickou převodovkou.

Proč právě od nás?

Technický stav našich vozidel je 100% a ručíme vám za něj. S námi nečekejte žádné skryté poplatky. Vše probereme jasně a stručně. V ceně pronájmu jsou i kompletní asistenční služby a můžete si sjednat i 0% spoluúčast. Máme bohaté reference a zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi.

Jak na to konkrétně

Podmínky zapůjčení vozidla od naší firmy vás určitě mile překvapí. Stačí vám k tomu alespoň dvouleté zkušenosti s řízením automobil, minimální věk 21 let a občanský a řidičský průkaz, který nám předložíte pro sjednávání pronájmu. Nakonec milá zpráva – veškeré ceny uvedené na našich webových stránkách jsou konečné, tedy bez skrytých poplatků.

Co by vás mohlo ještě zajímat...

Pokud potřebujete pronájem vozu na delší dobu, je tu možnost operativního leasingu. Vozidla jsou určeny k cestování po České republice, ale i po EU. Stačí se s námi předem domluvit. Uvedené ceny platí pro veřejnost a smluvní partnery, ne pro pojišťovny. Jak nájem, tak i kauce se platí před samotným vypůjčením. Zamezujeme tak potížím některých klientů s placením. Kauce je vratná při vrácení vozidla. Podnikatel potřebuje k pronájmu navíc výpis z obchodního rejstříku.

Další dotazy nebo připomínky?

Jakékoli další dotazy vám rádi zodpovíme na mailu info@autopujcovnabrno.net.

Publikováno: 04. 11. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: Alena Zlatoňová