Víte, kam do autoservisu nebo pneuservisu v Českých Budějovicích?

Autoservis využije minimálně čas od času naprosto každý, kdo je majitelem motorového vozidla. Vždy je dobré vědět, na koho se v té či oné lokalitě můžete se zárukou spokojenosti obrátit při nejrůznějších komplikacích a problémech. Jste-li z Českých Budějovic a blízkého okolí, doporučíme určitě Autoservis FALA s.r.o.

Komplexní služby

Autoservis České Budějovice vám nabízí široké portfolio služeb, které jsou spojeny s provozem a údržbou motorových vozidel. Jedná se zejména o možnost provedení pravidelných servisních prohlídek, včetně záručního i pozáručního servisu, jsou prováděny i kontroly před STK, případně je možné domluvit přímo zajištění STK nebo emisí. Z dalších služeb zmiňme v rychlosti opravy karosérií, opravy, čištění a plnění klimatizací či možnost lakování. Mnoho oprav je prováděno v rychlých časových lhůtách, kolikrát i na počkání – například výměna oleje.

Kvalitní pneuservis České Budějovice

Autoservis FALA s.r.o. se věnuje i oblasti pneuservisu. Pneuservis České Budějovice disponuje profesionálním přístupem, který je zajištěn jednak adekvátním technickým vybavením dílny, ale také odborným personálem. Nejedná se tedy pouze o sériové výměny pneumatik, ale je zde i možnost kalibrace a nastavení geometrie. Autoservis a pneuservis České Budějovice navíc nabízí výrazné slevy na nákup nových pneumatik. Chcete-li ulevit vašemu rozpočtu, vyplatí se stoprocentně obrátit na profesionály, kteří vám vyjdou jak co do kvality, tak i pořizovací ceny maximálně vstříc! Autoservis České Budějovice se může stát rovněž vaším praktickým pomocníkem. Chcete-li servis vašeho vozidla svěřit do nejlepších rukou, nemusíte již dlouze hledat. Můžete být spokojeni stejně tak jako mnoho dalších zákazníků, kteří využili služeb autoservisu před vámi!

Publikováno: 08. 05. 2015

Kategorie: Opravy a údržba

Autor: Zdeňka Přemyslová