Najděte si výhodnější povinné ručení snadno a rychle

Nevyhazujte peníze oknem a poohlédněte se po levnějším povinném ručení. Povinné ručení auta vás může stát mnohem méně a zároveň za své peníze získáte lepší pojistné podmínky. Změna pojišťovny je snadná, rychlá a vystačíte si s počítačem či jiným zařízením s připojením na internet. Zajímají vás podrobnosti? Prozradíme vám, co ovlivňuje ceny povinného ručení a jak najdete tu nejvýhodnější nabídku!

Na čem závisí cena povinného ručení?

Kolik vás bude povinné ručení stát? Pojišťovny nastavují ceny na základě množství nejrůznějších faktorů. V praxi jde o vlastnosti vozidla, tedy jeho druh, objem a výkon motoru, hmotnost vozidla, stáří vozu či užití. Do celkové ceny pojištění se promítají také informace související s osobou pojistníka. Pojišťovny se zajímají o věk řidiče, místo bydliště (např. Praha patří k rizikovějším a tedy i dražším oblastem), četnost splátek, počet měsíců bez nehody a další. Zároveň počítejte s tím, že pojišťovny nabízí sjednání povinného ručení podle individuálních regulí. Povinné ručení ceník se u jednotlivých pojišťoven může výrazně lišit i navzdory stejným parametrům povinného ručení. Což je pádný důvod k tomu, abyste si dali s výběrem pojištění záležet.

Jak najít nejlepší auto pojištění?

Nemáte čas a chuť na pátrání po nejvýhodnější nabídce? Nevadí, o všechno se postará povinné ručení kalkulačka, která vám po zadání nezbytných údajů vyhledá nejlepší variantu. Získáte přehled aktuálních nabídek a sami si vyberete takovou, která vám vyhovuje. Ať už je vaší prioritou nejnižší cena či bezkonkurenční poměr ceny a pojistného krytí, stoprocentně se vám podaří najít to nejlepší řešení. A co je nejlepší? Nová pojišťovna vám pomůže s vypovězením staré pojistné smlouvy a dalšími kroky související s přechodem na nové pojištění.

Publikováno: 05. 01. 2016

Kategorie: Pojištění

Autor: Jirka Maloň