C-Car: Renomovaný dealer vozů Citroen

Nejnovější automobily značky Citroen stojí za to. Pokud se v nejbližší době chystáte na pořízení nového auta, rozhodně šarmantní Francouze zahrňte do nejužšího výběru. No a pokud vaše volba nakonec na některý z modelů padne, obraťte se na renomovaného dealera, který vlastní všechny tři koncese – na prodej, servis i distribuci náhradních dílů značky Citroen. Společnost C – Car s.r.o. z Kralup nad Vltavou vám připraví tu nejvýhodnější nabídku. A my vám rádi prozradíme podrobnosti.

Proč si vybrat nové auto u C – Car?

Prodejců značky Citroen je poměrně dost. Proč byste se měli obrátit právě na Citroen Praha - společnost C – Car? Třeba proto, že je na trhu již od roku 2003 a vybudovala si skvělou pověst. Firma je dostatečně velká a trvale nabízí široké portfolio vozidel (skladem bývá cca 50 vozů), ale na druhou stranu si zachovala charakter „malé“ společnosti a věnuje se zákazníkům individuálně. Pokud se neradi cítíte jako „jeden z mnoha“, pak je C – Car jasnou volbou. K drobnostem, které umocňují celkový dojem z nadstandardní péče o klienty, patří například možnost příjemného posezení s občerstvením a TV při opravě vozu. Po celou dobu se o vás bude starat ochotný a vysoce kvalifikovaný personál. C – Car je držitelem certifikátu kvality ISO 9001 a zaměstnanci se pyšní tituly TECHNIK a MECHANIK EXPERT CITROEN. O kvalitách kralupského dealera svědčí i to, že v prostorách firmy v minulosti natáčeli francouzští filmaři přímo z automobilky Citroen. Jejich cílem bylo zachytit chod jednoho z příkladných prodejců.

Vyberte si z bohaté nabídky nových i ojetých vozů

Společnost C – Car nabízí nové i ojeté osobní a užitkové vozy značky Citroen. Často dokonce za akční ceny, což pro vás znamená nemalou úsporu. Vybrané vozy mají prodlouženou záruku a vždy získáte možnost výhodného financování formou leasingu. Další informace a aktuální nabídku najdete na www.c-car.cz.

Publikováno: 01. 02. 2016 / Aktualizováno: 15. 06. 2023

Kategorie: Automobily

Autor: Jirka Maloň