Jaké jsou moje zkušenosti s AAA Auto?

Již delší dobu jsem s manželkou pošilhával po ojetém voze. Na nové nebyly finance, přesto jsem toužil po něčem lepším, novějším a hlavně kvalitním. Právě prvotřídní technický stav pro nás byl rozhodujícím faktorem. Na základě špatné zkušenosti se starým vozem to byla dokonce hlavní priorita. K té jsem samozřejmě připočetl ještě rozumné pořizovací náklady. Vzhledem k tomu, že automobilům tolik nerozumím a nemám zkušeného známého, který by jel se mnou, zanevřel jsem na soukromý sektor a vydal se cestou prověřeného autobazaru. V tomto ohledu bylo rozhodnutí poměrně jednoznačné, chtěl jsem profesionalitu, odbornost a férový přístup.

Nakupoval jsem dopravní prostředek u AAA Auto

Na základě mnohých recenzí na internetu a podle zkušeností několika našich známých jsem zvolil autobazar AAA Auto. I přes určitou prvopočáteční nedůvěru jsem si až na vlastní kůži ověřil, že jde o letité specialisty. Ti svému řemeslu dokonale rozumí. A právě o tuto zkušenost bych se s vámi rád podělil.

Nákup vozu od A až do Z

Vyrazil jsem do pražské pobočky, kde nás čekal opravdu velký výběr nejrůznějších vozů. Vzhledem k tomu, že jsem měl víceméně jasno, padla volba na vůz Škoda Octavia. Těch bylo k vidění více, než dost. O technickém stavu mi povyprávěl ochotný prodejce, který před mými zraky nechal vůz prohlédnout servisním pracovníkem a na rovinu mi pověděl o všech bolístkách automobilu. Ty byly skutečně zanedbatelné či způsobené provozem, proto jsem neváhal a okamžitě jsme si plácli. U AAA Auto jsem byl potěšen i s rychlostí vyřízení jakékoliv papírování a s nabídkou přidružených služeb. Dnes vlastníme vůz s jasným původem, s nímž jsme maximálně spokojeni. Měníme jen spotřební materiál a užíváme si pohodlného svezení. Já osobně mohu autobazar AAA Auto jednoznačně doporučit. Vlastní zkušenost udělá ostatně každý sám.

Publikováno: 03. 07. 2015

Kategorie: Tipy a triky

Autor: Zdeňka Přemyslová