Jak se kupuje multikára? Poohlédněte se po ní u specializovaného prodejce

Multikára je kompaktní a pro mnoho firem mimořádně užitečné vozidlo, které dokáže převézt náklad takřka odkudkoliv kamkoliv - a to v rekordně krátkém čase. Městské technické či komunální služby by se bez multikár asi už vůbec neobešly, vždyť velký náklaďák je nepraktický a příliš drahý - navíc je třeba dodat, že samotné pořízení i provoz prostě něco stojí...

Perfektní pomocník nejen pro komunální služby

Multikáry nabízí ekonomický provoz, vyplatí se i drobným řemeslníkům či instalatérům, jsou neocenitelné pro zedníky nebo malé přepravní firmy ve městech i na venkově. Napříč výrobními halami továren navíc opravdu nenajdete lepší štiku, která přepraví potřebný materiál tak bezpečně a svižně.

Malá vozidla samozřejmě slouží i k jiným účelům, než je převoz nákladu. Jsou totiž víceúčelová, což v praxi znamená, že v parných letních dnech mohou posloužit ke kropení ulic nebo zavlažování zelených ploch města - stačí jen pořídit cisternu na vodu. Nástavby multikáry umožňují čištění chodníků od listí, sněhu nebo odpadků. Pro technické služby je multikára prostě neocenitelný partner pro každý den, nezávisle na aktuálním ročním období.

Pestrý výběr užitkových vozidel značky Multicar byste našli v nabídce společnosti MINAM servis. Můžete si zde multikáru nejen zakoupit, ale i nechat kompletně přestavět nebo v případě potřeby na počkání opravit.

Repasy nebo instalování nástaveb na multikáry tu rozhodně není žádným problémem! Nedílnou součástí portfolia služeb je záruční i pozáruční servis. Bude-li zapotřebí méně náročná oprava, technik MINAM servisu může přijet přímo na místo určení po celé ČR - takže výdaje vaší firmy spojené s opravou budou velmi nízké.

Bližší informace na téma prodej multicar najdete na www.multicarmorava.cz.

Publikováno: 29. 05. 2016 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Automobily

Autor: Jirka Maloň