Náhradní díly

Vše pro motorky, skútry a čtyřkolky 50-350 cm³

Hledáte vhodného dodavatele náhradních dílů či poskytovatele servisu na Váš jednostopý nebo dvoustopý stroj? Dostupnost mnoha dílů na čínské, japonské, ale i evropské jednostopé či dvoustopé stroje je mnohdy nedostatečná nebo dokonce nemožná. Ale na našem trhu jsou i dodavatelé náhradních dílů, pro které není nic nemožné.

Širokou nabídku sortimentu kvalitních náhradních dílů pro čtyřkolky, motorky a skútry o kubaturách od 50-350 cm³ čínské, japonské a evropské výroby Vám za přijatelné ceny nabízí spolehlivý prodejce společnost Pyramida Průhonice s.r.o., jež prodává své zboží a související příslušenství v dominantní 15 metrů vysoké prosklené pyramidě umístěné v blízkosti komerční zóny Čestlice a současně provozující internetový obchod ND moto s odkazem na webové stránky www.ndmoto.cz. V nabídce této firmy najdete kromě náhradních dílů pro čtyřkolky, motorky a skútry o kubaturách od 50-350 cm³ a veškerých doplňků pro motocyklisty i samotné značkové jednostopé a dvoustopé stroje a automobily různých značek. Společnost Pyramida Průhonice s.r.o. se zabývá nejenom prodejem, ale samozřejmostí je i záruční a pozáruční servis jednotlivých produktů.

A na jaké náhradní díly se můžete těšit? Zakoupit lze motory, elektroinstalaci, pohony (řetězy, rozety, řemeny, kardany, variátory), brzdy, páčky, bowdeny, filtry, světlomety, blikače, žárovky, řídítka, zrcátka, rukojeti, tachometry, otáčkoměry, přístroje, rámy, nosiče, držáky, stojany, sedla, plasty, nádrže, kola, pneumatiky, náboje, osy, hřídele, tlumiče, kyvné vidlice, výfuky, palivové systémy, karburátory, vstřikování, ložiska, gufera, o-kroužky, spojovací materiál a silentbloky.

Nabízenými doplňky či příslušenstvím pro motocyklisty jsou helmy, oblečení, boty a rozličné příslušenství.

Přednostmi společnosti Pyramida Průhonice s.r.o. jsou pestrý výběr motodílů a autodílů za rozumné ceny, dlouholeté zkušenosti v oboru, spolupráce s těmi nejlepšími, profesionální přístup, flexibilita, spolehlivost a v neposlední řadě dodání zboží do 1-3 dnů po celé ČR i SR.

2 komentářů

  • Dobry den,
    Scháním víko motoru BN172MM,tovární značka FOSTI MOTOM FT250T-B Pedem děkuji za odpověd´
    Schmidtmeyer